Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bc. Jana Vávrová

21. 5. 2014

 

Má pracovní zkušenosti z oblasti zahraničního obchodu a personálního poradenství. Od roku 2002 působí jako lektorka, trenérka a personální poradkyně, spolupracuje se vzdělávacími společnostmi v ČR a v Rakousku. Od roku 2007 je certifikovanou trenérkou Situačního vedení® a v roce 2012 absolvovala také certifikovaný základní kurz transakční analýzy. Průběžně se účastní tématických workshopů a seminářů, jejichž prostřednictvím pracuje na svém dalším rozvoji (systemické konstelace, big mind aj.). Od roku 2014 je certifikovanou Lektorkou dalšího vzdělávání dle Národní soustavy kvalifikací.

Ve své poradenské praxi se věnuje oblasti personalistiky a personálních procesů, optimalizaci organizační struktury, efektivitě komunikačních toků a analýze rozvojových potřeb.

Ve své trenérské a lektorské práci se zaměřuje především na škálu témat souvisejících s komunikačními a manažerskými dovednostmi, sebeřízení a témata spojená s oblastí personalistiky. Pracuje s klienty z firemní sféry, státní správy a neziskového sektoru.